GlobalGEO s.r.o.

Geodetické a kartografické práce

Hľadáte spoľahlivého partnera na vykonanie geodetických a kartografických prác? Spoločnosť GlobalGEO s.r.o. má za sebou množstvo skúseností zo zákaziek väčšieho aj menšieho rozsahu. Čo všetko vám v tejto oblasti ponúka?

Inžinierska geodézia

GlobalGEO s.r.o. sa venuje vytyčovacím prácam v stavebníctve, zameraniu stavieb a inžinierskych sietí. Ponúka návrh, stabilizáciu, zameranie a dokumentáciu bodov, predprojektovú dokumentáciu aj porealizačné zameranie. Geodetické práce pri ukončení stavby, ako sú vytýčenie stavby, kontrolné merania počas jej realizácie a zameranie skutočného stavu ku kolaudácii. 

Bohaté skúsenosti

Spoločnosť GlobalGEO s.r.o. má bohaté skúsenosti z doposiaľ realizovaných projektov:

  • obchvat R4 okolo Prešova,
  • južný obchvat D1 Prešova, 
  • obchvat Starej Ľubovne a iných. 

V rámci týchto projektov sa v rámci inžinierskej geodézie venovala náročným úlohám, ako sú vytyčovanie tunelov, mostov a líniových stavieb. Venuje sa tiež spolupráci so spoločnosťou Stredoslovenská distribučná, a.s. v oblasti rozvodov vysokého a nízkeho napätia. 
Záujmy klientov sú pre GlobalGEO s.r.o. vždy na prvom mieste. Z mnohých spokojných zákazníkov spomenieme spoločnosti: Scanska, Doprastav, a.s., Angermeier Slovensko s.r.o., Cestné stavby Liptovský Mikuláš s.r.o., Macon s.r.o., Tucon, a.s., Váhostav, a.s. a Progres CAD Engineering s.r.o.

Sme spoľahlivým partnerom nielen pri veľkých projektoch.“

Kontaktný formulár

GlobalGEO s .r. o.

  • Potočná 693/5
  • Rozhanovce 04442
  • IČO: 52299538
  • IČ DPH: CZ08320349

Kontaktné údaje

Kontaktné osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projekte

Projekt MojeDopyty.sk združuje 85 261 dopytov na jednom mieste. Využíva spoluprácu s najvýznamnejšími zdrojmi obchodných príležitostí v SR a zaisťuje tak podiel presahujúci 70 % všetkých dopytov a verejných zákaziek dostupných na slovenskom internete. Táto služba predstavuje moderný spôsob ako získavať nových zákazníkov s revolučným konceptom platby za realizáciu zákazky.

MojeDopyty.sk © 2022 | všetky práva vyhradené