eSoft s.r.o.

IT riešenia na mieru

Potrebujete zefektívniť procesy vo vašej spoločnosti a nenašli ste na trhu to správne riešenie? Alebo hľadáte systém pre stravovanie, dochádzku či interaktívne informačné panely pre vašich návštevníkov? Obráťte sa na špecialistov zo spoločnosti eSoft s.r.o., ktorá už viac ako 20 rokov pripravuje informačné systémy na mieru pre firmy, školy, obce a verejný sektor. 

Informačné panely Proxia.Live

Proxia.Live je systém, prostredníctvom ktorého budete môcť zobrazovať informácie z rôznych zdrojov na informačných paneloch vo vašich priestoroch.

Celý systém je možné ovládať prostredníctvom aplikácie vo vašom telefóne alebo počítači. Všetky informácie, ktoré sa majú zobrazovať, si jednoducho nakonfigurujete, k dispozícii je tiež prepojenie so sociálnymi sieťami či YouTube kanálom. Informačné panely Proxia.Live využijú reštaurácie a jedálne, školy, zdravotnícke zariadenia, lekárne, firmy, obchody aj verejný sektor.

Kontaktný formulár

eSoft s.r.o.

  • A.Hlinku 1649
  • Detva 96212
  • IČO: 36051799

Kontaktné údaje

Kontaktné osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projekte

Projekt MojeDopyty.sk združuje 85 261 dopytov na jednom mieste. Využíva spoluprácu s najvýznamnejšími zdrojmi obchodných príležitostí v SR a zaisťuje tak podiel presahujúci 70 % všetkých dopytov a verejných zákaziek dostupných na slovenskom internete. Táto služba predstavuje moderný spôsob ako získavať nových zákazníkov s revolučným konceptom platby za realizáciu zákazky.

MojeDopyty.sk © 2022 | všetky práva vyhradené